ДНЗ № 1 смт. Великий Бичків

Новини

До сторіччя В.О. Сухомлинського у вересні в ДНЗ №1 було проведено наступні заходи:

• педагогічна рада "Творчість В.О. Сухомлинського в роботі з дітьми;
  • конкурс дитячого малюнка за творами Сухомлинського;
  • колективна робота по аплікації "Долоньки добра";
  • уроки милування серед природи;
  • морально-етичні бесіди;
  • читання та обговорення оповідань;
  • консультація для батьків "Подорож казками В. Сухомлинського."

СВЯТО ОСЕНІ

18 жовтня у ДНЗ №1 смт Великий Бичків відбулося свято "Осінь-чарівниця".

Свято підготували вихованці молодшої групи (вихователь Бедей Т.Д.), і старшої групи (вихователь Банага Т.Ю.)

Дітки виступили "на відмінно". Не можна було не помітити, якими активними, веселими та згуртованими були вихованці садочку.

Активну участь у святі брали і їхні батьки, які для виставки підготували цікаві та креативні композиції з природніх матеріалів.

Святкові костюми для малечі були також власноруч виготовлені батьками.

Загалом, свято у садочку пройшло дуже весело та цікаво. Велике задоволення дістали і самі дітки, і глядачі.

До Дня захисника Вітчизни з старшими дошкільнятами була проведена екскурсія на прикордонну заставу.